У травні народилися такі видатні особистості як Леонардо да Вінчі, Іван Айвазовський, Панас Мирний, Девід Бекхем та багато інших. Народжені в травні належать до знаків Тельця і Близнюків. Ті, хто народився до 20 травня, підпадають під знак Тельця, а ті, хто народився 21 травня або пізніше – під Близнюки.

Цікаво Завжди можна почати спочатку: яким батьком зараз є 80-річний Роберт Де Ніро

Вони успішні

Діти, народжені в травні, вважаються щасливчиками та часто досягають успіху. Вони завжди позитивно ставляться до життя і ніколи не сумують через невдачі. Можливо, тому успіх приходить до них легко?

Люблять жити у системі

Однією з характерних рис цих дітей є систематичність. Доручіть їм роботу й очікуйте, що вона буде виконана саме так, як ви хотіли. Спосіб роботи виділяє їх серед інших.

Діти народжені у травні
Неймовірні дітки / Фото unsplash

Говоруни

Не вважайте це негативною рисою. Діти, народжені в травні, відрізняються балакучим характером і не ухиляються від початку розмови. Вони оживляють вечірку та завжди сповнені енергії. Ця заразлива особистість дітей, народжених у травні, робить їх привабливими та чарівними серед друзів.

Обожнюють пригоди

Діти, народжені в травні, люблять працювати та планувати, але також люблять пригоди та розваги. Природжені мандрівники, вони люблять досліджувати нові місця навіть коли з ними нікого немає.