Жінка, котру звуть Бріанна Веймар, "підпалила" мережу своїм підходом до дитячих гостин. На її думку, батькам дітей, які ходять у гості, потрібно розділяти витрати із господарями.

Читайте також Це так просто, що не одразу віриш: як батьки можуть легко підвищити IQ дитини

Бріанна почала з того, що рахувала усі витрати, які супроводжуються гостюванням інших дітей. Ощадлива матуся внесла в "чек" навіть користування милом та електроенергією.

Коли батьки почали отримувати від жінки запити на оплату "гостинності", вони були, м'яко кажучи, здивовані.

Батьки були шоковані, збентежені, розлючені, казали, що вони більше не віддадуть своїх дітей до нас додому. Але мені щоразу доводиться купувати більше їжі, адже я годувала не лише своїх дітей,
– розповіла Бріанна.

Жінка розробила детальну таблицю з витратами, аби обґрунтувати іншим батькам свій підхід. Щоправда, деякі пункти аж надто прискіпливі, в них увійшли навіть прибирання пролитого соку та користування ручками.

У мережі підхід Бріанни викликав гарячі дискусії. Деякі батьки вважають, що такі прорахунки просто зайві, якщо діти ходять один до одного. Натомість частина дорослих вважає, що зі зростанням вартості життя навантажувати будь-яких батьків додатковими витратами на дітей просто невиховано.

Раніше ми писали про поради, які допоможуть виховати сумлінну та відповідальну дитину.