Є кілька продуктів, які точно не варто включати до вечірнього раціону малюків. Це не лише про здорову харчову звичку, а й про піклування про здоров'я дитини.

Цікаво "Я відчула свободу": досвід молодої мами, які віддала двомісячну дитину в яслі

Попкорн – лише для старших дітей

Попкорн – далеко не оптимальна опція для активної дитини. Один момент, і кукурудза потрапить "не туди" та викличе серйозну небезпеку для дитини. Від цієї їжі варто утриматися до того моменту, поки в дитини не напрацюється рефлекс споживання подібних страв.

Діти мають куштувати збалансовану вечерю / Фото unsplash

Солодощі з великою кількістю цукру

Занадто велика кількість цукру в харчуванні дітей може призвести до численних проблем зі здоров'ям. Зубний карієс, ожиріння та інші проблеми – перелік того, від чого ми можемо вберегти дітей, позбавивши цукру, доволі довгий. Тим паче, що після солодкого дитині вкрай важко буде заснути.

Солоні снеки і фаст-фуд

Солоні снеки, чіпси та фаст-фуд мають високий вміст солі та насичених жирів, що може бути шкідливим для здоров'я дітей, особливо у великих кількостях. Регулюйте споживання цих продуктів не лише ввечері, а й впродовж всього дня.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.