Молода мама наважилася віддати у яслі, коли малечі було лише 2 місяці. Жінка поділилася досвідом у мережі, і деякі мами вирішили "повчити" її материнству.

Читайте також Не стримати сліз: пожежник всиновив покинуту дитину – як склалася її доля

Часто трапляється, що мати змушена повернутися на роботу, не користуючись довгою декретною відпусткою. Відтак, яслі з раннього віку можуть стати єдиним варіантом, коли мама зможе працювати, а дитина отримає всю необхідну турботу.

Молода мама на ім'я Ніка написала на своїй сторінці в одній із соціальних мереж про те, що залишила свою двомісячну доньку в яслах. Вона сумнівалася у своєму виборі, тому вирішила запитати поради у подруг та підписників.

У підсумку разом з партнером вони віддали дитину вихователю. Коли чоловік запитав у неї про враження, та відповіла: "Ми вільні". Партнер усміхнувся та запропонував коханій поснідати.

Втім, цей пост жінки викликав багато негативних відгуків. Зокрема, інші мами звинуватили її у тому, що вона надто рано віддала свою дитину у чужі руки. На думку багатьох підписників, така поведінка з боку матері була безвідповідальною.

Я не відповідатиму на негатив та просто підтримаю матерів, які роблять важкий вибір,
– підсумувала жінка.

Ніка пояснила свій вибір: їй потрібно повертатися на роботу, а працювати з маленькою дитиною просто неможливо. На її думку, краще потім приділити дитині увесь час, аніж намагатися жонглювати багатьма справами одночасно.