Книга рекордів Гіннеса бачила багато неймовірних досягнень, і частина її сторінок належить дітям. Записати своє ім'я в історію зміг Ейс-Ліам Нана Сем Анкрах з Гани – у віці 1 року та 152 днів він став наймолодшим художником у світі.

Цікаво Це будуть неймовірні особистості: чому дітки, народжені у травні, – особливі

Мама хлопчика Шантель розповіла, що талант малюка почав проявлятися вже у віці 6 місяців. Вона сама художниця і одного разу дала йому шматок полотна та трішки фарби, аби зайняти дитину та завершити роботу.

наймолодший художник у світі
Творчий процес / Фото guinnessworldrecords

Він зрештою розмазав фарбу по всьому полотну, і в процесі створив свій перший шедевр під назвою "Повзання",
– пригадує жінка.

З того часу на нього звернули увагу не лише місцеві, а й світові ЗМІ. Малюк створив вже понад 20 картин та продемонстрував світу свою першу виставку The Soundout Premium Exhibition в Музеї науки і техніки в Гані. 9 з 10 представлених робіт вдалося продати.

наймолодший художник у світі
Малюк, який створює шедеври / Фото guinnessworldrecords

Для Ейс-Ліам це весела гра, в якій він досхочу може насолодитися улюбленими яскравими фарбами.

Його абстрактні картини надихаються навколишнім світом: кольорами, формами, текстурами та його настроєм. Кожна картина є вираженням його допитливості та радості від відкриття нових речей,
– вважає мама хлопчика.

Зараз сім'я хлопчика шукає можливість виграти міжнародні стипендії, щоб забезпечити Ейсу-Ліаму середовище та освіту, з якими його талант зможе розквітнути на повну.