У мережі розгорілася ціла суперечка про дітей у ресторанах та інших людних місцях. З одного боку, молоді батьки цілком мають право ходити з дітьми усюди, де заманеться. Але разом з тим малюк, який голосно плаче, може руйнувати плани відпочинку іншим людям.

Читайте також "Фіолетовий" плач у немовлят: що це таке та як діяти батькам

Усе почалося з історії користувачки Reddit про те, як вона з чоловіком вперше після народження дитини пішла у ресторан. Свого малюка вони залишили вдома із нянею.

Коли вони прийшли до закладу та зробили замовлення, за сусідній столик прийшла пара з дитиною, і невдовзі малюк почав голосно плакати.

Вони намагалися його втішити, але щоразу, коли здавалося, що їм вдалося змусити його заснути, воно знову прокидалося з плачем. Піти ми не могли, бо вже зробили замовлення, тому попросили в офіціанта пересадити нас за інший столик,
– розповіла жінка.

Їхньому прикладу послідували й інші. Все було добре, але мама малюка, який плакав, почула прохання відвідувачів до офіціанта та почала звинувачувати їх у відсутності розуміння.

Думки користувачів під цим дописом розділилися на два табори. Зрозуміло, одна "команда" почала засуджувати батьків, які беруть з собою маленьких дітей у людні місця. З іншого табору їм пояснили, що не у всіх є можливість (а подекуди й сміливість) залишати дитину няні, а "закривати батьків з дітьми вдома – грубість та дикунство".

Також під дописом наводили аргументи на кшталт "якщо ви не можете терпіти плач дитини, то подумайте, чи не доводиться людям терпіти вас, просто з інших причин".

Дискусія дійшла до того, що в кожному ресторані варто придумати зонування, аби батьки з дітьми знали, що нікого не потурбують, а малюки не заважали іншим насолоджуватися відпочинком.