Вагітність та суші: чи є точки дотику

Очікування дитини передбачає цілий перелік обмежень щодо вагітних жінок. З вагітністю з'являються продукти, з якими потрібно бути вкрай обачними, навіть якщо вони в категорії улюблених.

Цікаво Не могла впоратися: жінка платила дітям за походи у школу – до чого це привело

Особливо "гарячою" темою для обговорення стають суші, які так полюбляють ледь не усі жінки. На щастя, тут є лише кілька нюансів, а обмеження є не таким вже й строгим.

Вагітним варто запам'ятати просте правило – потрібно уникати суші із сирими продуктами. Натомість якщо усі інгредієнти у страві пройшли термічну обробку, то особливих причин для хвилювання немає.

Деяких видів суші вагітним краще уникати / Фото Pixabay

Американський коледж акушерства та гінекології радить уникати будь-якої сирої або недовареної риби через підвищений ризик бактерій та паразитів. Однак приготування риби мінімізує цей ризик, що робить суші безпечними до вживання для вагітних.

Разом з тим наукові радять уникати у будь-якому вигляді риби-меч, королівської скумбрії, черепичної риби та акули. У цих продуктах підвищений рівень ртуті, тому вони небезпечні до споживання навіть після приготування.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.