Аби не виникало жодної плутанини, одразу варто зазначити – мова йде про якісний чорний шоколад. Коли вагітним хочеться солоденького, завжди варто в першу чергу звертати увагу на цей продукт.

Читайте також Мама повинна бути енергійною: як легко зарядити свої "батарейки"

Чому вагітним рекомендують їсти шоколад

Як вдалося з'ясувати шведським вченим, магній, який міситься у шоколаді, допомагає вагітним подолати неприємні симптоми вагітності. Насамперед йдеться про ранкову нудоту та судоми в литках, які характерні для перших місяців.

Антиоксиданти та магній також здатні зменшити ризики прееклампсії, гестаційної гіпертензії або хронічного високого кров’яного тиску. Навряд чи вдасться знайти вагітну, яка шукатиме легшого способу подолання цих проблем.

Флавоноїди знижують ризик серцевих захворювань, діабету та раку. Бонусом йде зниження рівня кортизолу, а отже – менше стресу.

Також дослідження показали, що шоколад не лише покращую кровотік від плаценти до плоду, а й робить дитину щасливою! Мами, які їли шоколад, розповідали про низький рівень стресу та спокійнішу поведінку дитини.

Відтак, вчені припускають, що шоколад захищає дитину від стресу матері, але наголошують – не варто забувати про помірне дозування та якість продукту.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.