Материнство – це вкрай виснажливий процес, тому кожній жінці варто потурбуватися про себе. Якщо у вас в один день зникнуть сили, то це негативно вплине як на дитину, так і на всю сім'ю. Відтак, завжди варто мати під рукою прості лайфхаки, які допоможуть перебувати у ресурсі.

Цікаво Чи є такий вік: коли з дитиною стає легше

Готуйтеся до нового дня

Ранок задає ритм для усього дня, тому потрібно проводити його продуктивно. Не варто кидатися стрімголов кидатися до справ одразу після того, як встали з ліжка – ви заслуговуєте на душ, макіяж та ранкову каву, навіть якщо доведеться прокидатися трішки раніше.

Спочатку це може даватися важко, але достатньо кількох днів, аби ви відчули ефект та напрацювали звичку. Також зранку рекомендують слухати музику, аби одразу наповнюватися позитивною енергією.

Виходьте з дому

Життя у 4 стінах з дитиною ще нікого не приводило до гармонії зі світом та гарного настрою. Про користь прогулянок для дітей говорять усі, але також вони необхідні і кожній мамі.

Піклуватися про себе – обов'язок кожної мами / Фото Pixabay

Спостерігайте за містом, знайомтеся з людьми, відкривайте для себе нові заклади та маршрути. Враження – це гарний запобіжник вигоранню та хандрі.

Харчування та вітаміни

Це пункт, який просто неможливо ігнорувати. Здорова їжа та вітаміни для кожного стають фундаментом гарного самопочуття і розкішного настрою.

Також рекомендовано обмежити вживання кави. Кофеїн – дуже гарний стимулятор на короткій дистанції, але з часом ваш організм не зможе існувати без чергової "дози", що змусить вас часто почуватися виснаженою.

Вода та фізичні вправи

Дуже часто причиною виснаження, втоми та поганого настрою може бути недостатня кількість рідини в організмі. Віддаючи усі сили для дитини, мами забувають попіклуватися про себе навіть в таких елементарних речах, як вода.

Варто також пам'ятати, що заняття з дитиною забирають багато енергії, але це не те фізичне навантаження, яке подарує вам заряд енергії. Йога або 15 хвилин аеробіки просто необхідні кожній мамі щодня.