Багато вагітних жінок на ранніх або пізніх термінах скаржаться на печію. Це вкрай неприємний процес, на який потрібно негайно реагувати.

Цікаво На це точно треба звертати увагу: окуліст назвав ознаки проблем зору у дітей

Як пояснює Національний інститут діабету, захворювань органів травлення та нирок, печія виникає тоді, коли вміст шлунка повертається в стравохід. Особливо часто це може траплятися з вагітними жінками, які не надто пильно дбають про свій раціон.

Які є ознаки печії у вагітних:

  • печіння або біль в грудях;
  • відчуття здуття або повноти;
  • часта відрижка;
  • нудота.

На ранніх етапах вагітності причиною печії зазвичай є гормони. Втім, завжди варто звертати пильну увагу на продукти, які ви споживаєте.

Лікарі радять під час вагітності споживати якомога більше натуральних продуктів. Разом з тим, краще уникати гострої, смаженої, жирної їжі та цитрусових. Також варто пам'ятати, що часті дрібні прийоми їжі кращі за один великий.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.