Інколи здається, що діти здатні отримати травму від усього, до чого доторкаються. Вберегти їх у побуті стає справжнім викликом, адже малюки далеко не завжди усвідомлюють, що навіть найпростіші предмети при неправильному поводженні можуть бути небезпечними.

Цікаво Коли в дитини істерика: які 4 популярні фрази лише погіршать ситуацію

З якими предметами дітям потрібно бути особливо обачними

Цікаво, що очолює список предмет, який трішки доросліші діти тримають бодай один раз на день. Як не дивно, це звичайна зубна щітка.

Як розповіла педіатр з Мельбурна Прія Александер, дуже часто нещасні випадки з дітьми трапляються за участі звичайних побутових предметів.

Я параноїк щодо дітей, які ходять або граються із зубними щітками. Один невдалий рух або падіння – і травма може бути дуже серйозною. Поки ви не переконаєтеся у відповідальності дитини, не залишайте її на самоті чистити зуби,
– закликала вона.

Також батькам слід уважно спостерігати за тим, як діти бігають по дому, катаються на велосипеді чи купаються у водоймах. В них немає розуміння небезпеки, тому травми трапляються дуже часто.

Окрім того, у жодному випадку не можна залишати дитину саму на кухні або в місці, де є багато дрібних предметів. Монетки, ковпачки від косметики, маленькі кульки – список речей, які діти ковтали просто з цікавості, можна продовжувати нескінченно.

"Також не забувайте, що звичайна гра палицями може завершитися сильними побоями чи іншими травмами, адже діти, спостерігаючи за бійками у кіно, не розуміють, яким болем це може обернутися в реальності", – нагадала педіатр.