Обіди можуть бути викликом для сім'ї з маленькими дітьми. Бряна Грей і її 3-річний син Мейсон стали дуже популярними у мережі TikTok. У вірусному відео жінка розповіла, як зробити так, щоб дітки любили овочі.

Цікаво Коли народжуються найрозумніші діти: вчені назвали місяць

Дитина їсть помідори: як це вдалося матусі з TikTok

Мама з Австралії, намагається зробити обіди якомога радіснішими. Один із її секретів полягає у створенні креативних страв із їжі. Так вона показує дитині, що їсти овочі не лише корисно, а й весело.

На відео Грей ліпить на помідори очі, на моркву волосся. Це чудовий спосіб змусити малюка насолоджуватися здоровою їжею, і цей геніальний трюк став вірусним, набравши понад 81 тисяч переглядів і понад 60 тисяч лайків.

Доктор Дебора Гілман, яка спеціалізується на прив'язаності, вихованні та розвитку дитини, каже, що веселий процес їжі – це дуже вдала ідея. Вона рекомендує позитивно підкріплювати процес знайомства з овочами похвалою або ви нагодою.

Починайте з маленьких кроків, щоб поступово вводити небажану їжу. Наприклад, якщо дитина відмовляється їсти броколі, почніть з того, щоб просто покласти маленький шматочок броколі на тарілку та поступово збільшувати порції, – продовжила вона.

Може бути корисно поєднати небажану їжу з улюбленими стравами, такими як розтоплений сир або соус, який вони люблять. Найголовніше, – дати дітям "почуття контролю", заохотити їх спробувати їжу, але запропонувати вибір у тому, як вони її їстимуть.

Як реагували соціальні мережі

Грей була в захваті від позитивної реакції, яку отримало її відео. Вона сподівається, що це може допомогти іншим батькам, які також борються з тим, щоб їхні діти їли овочі.

У понад 990 коментарів на вірусний пост багато користувачів похвалили терпіння та інноваційність мами. Один коментар звучить так: "Обожнюю це! Так весело. Не вступати у боротьбу за владу. Ідеально".

Інший користувач TikTok відповів: "Прекрасний спосіб навчити дитину їсти з задоволенням і подолати страх!".

А ще одна людина написала: "Я абсолютно обожнюю це. Чудовий спосіб змусити їх принаймні спробувати та отримати задоволення від цього!"