Романтика повинна залишатися

Народження дитини є яскравим свідченням кохання. Та часто трапляється, що турбота про малечу забирає весь фокус уваги, і часу на стосунки просто не залишається.

Цікаво Близнючки народилися з різним кольором шкіри: чому так сталося і як дівчатка виглядають зараз

З часом починає здаватися, що почуття згасли, а то й взагалі зникли. Експерт зі стосунків Пол Керрік Брансон запевняє – такого не можна допускати, адже ситуація вплине і на дитину.

Експерт каже: чим міцніші стосунки між батьками, тим легше дітям потім буде будувати соціальні зв'язки. Якщо пара також швидко та легко дає раду з конфліктами, то там само вирішувати проблеми будуть намагатися і діти. Відтак, позитивна атмосфера у сім'ї буде сприяти тому, що дитина буде процвітати у навчанні та соціальному житті.

Тож батькам потрібно пам'ятати, що зникнення романтики – це не лише загроза стосункам, а й соціалізації їхніх дітей. Навряд чи те, що дитина була пріоритетом номер один, буде важливим, якщо сину чи доньці буде важко знайти своє місце у соціумі.

Романтика – це інвестиція у довгострокову основу стосунків, у те, що ви будете хорошими друзями та коханцями, водночас розвиваючись як партнери у вихованні дітей,
– кажуть експерти.

Так, знайти можливість на романтику, коли є немовля, не так вже й легко, тому варто звернути увагу на наступні поради:

  • плануйте час разом;
  • якщо діти старші – залучайте їх до подорожей та інших активностей;
  • не забувайте про межі – у вас повинна бути зона, вільна від роботи та турбот;
  • створіть традиції;
  • не переставайте доглядати за собою;
  • подарунки та сюрпризи доречні завжди.

Пам'ятайте, що романтика не лише укріпить стосунки, а й гарантує, що ваша дитина зростатиме у щасливій та люблячій сім'ї.