Принцеса Діана була відома як віддана мати своїх двох синів, принца Вільяма та принца Гаррі. У неї був власний унікальний стиль виховання, який ґрунтувався на кількох ключових принципах.

Цікаво Несподівані няньки: милі світлини котів, які вирішили доглядати за малюками

Прихильність та емоційна підтримка

Принцеса Діана була відома своїм теплим і ласкавим характером, зокрема це виражалося і в ставленні до своїх дітей. Вона намагалася виявляти їм любов і прихильність, завжди бути поруч, особливо коли вони потребували емоційної підтримки.

Заохочення незалежності

Принцеса Діана заохочувала своїх синів бути незалежними та приймати власні рішення. Вона вірила в те, що потрібно дати їм простір для вивчення власних інтересів і пристрастей, а також забезпечувати керівництво та підтримку на цьому шляху.

Активна участь у їхньому житті

Принцеса Уельська брала активну участь у житті своїх синів. Відвідувала їхні шкільні заходи та спортивні ігри, і завжди була поруч, щоб підбадьорити та підтримати.

Виховання по-королівськи / Фото Getty Images

Зосередження на освіті та культурі

Принцеса Діана зробила сильний акцент на освіті та культурі. Вона заохочувала своїх синів займатися їхніми академічними інтересами та познайомила їх із різними культурними досвідом, такими як мистецтво та музика.

Приземлені цінності

Принцеса Діана хотіла, щоб її сини мали відчуття нормальності та приземлених цінностей, незважаючи на їхній королівський статус. Вона часто водила їх у ресторани швидкого харчування та тематичні парки та вчила їх цінувати прості задоволення в житті.