Навіть найпростіша відмова від презервативів потребує ретельної підготовки та трохи уваги. Як зробити цей процес "безболісним" для обох, розповіла акушерка-гінекологиня Елені Чолас.

Цікаво Симптоми вагітності у перші дні після зачаття

Як правильно відмовлятись від контрацепції

Чимало сімейних пар користується презервативами для захисту від небажаної вагітності. За правильного користування, вибору розміру та з урахування інших аспектів презервативи можуть на 98% захищати від вагітності. На практиці це число дещо нижче, а саме складає 82%.

Якщо ж ви врешті наважились на поповнення, закликаємо підготуватись до зачаття та подбати про свою безпеку і здоров'я партнера. Для цього необхідно пройти низку обстежень, аби підготуватись до "безкондомного" статевого життя.

Жінці та чоловіку слід здійснити профілактичний візит до гінеколога та уролога відповідно. Після цього здаємо низку аналізів:

  • скринінг 7 ІПСШ, який необхідний тим, хто мав попередній статевий досвід. Це допоможе виявити запальні захворювання органів малого таза;
  • мазок на флору або ж бакпосів урогенітальних виділень;
  • кров на перевірку наявності гепатиту В, С та сифілісу, ВІЛ;

Результати ви зможете отримати вже протягом 5 – 7 днів, а тоді без жодних острахів здобувати новий досвід безконтрацептивного сексу.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.