"Мамо, купи", "А можна це?", "Я хочу, купи!" – без цих або подібних фраз не обійдеться жоден похід з дитиною у магазин. Дитячий терапевт Єна Шульц розповіла, що потрібно робити батькам, аби не виконувати усіх забаганок дітей, уникнувши драматичних сцен та істерик.

Читайте також Найнебезпечніший у домі: педіатри попросили батьків бути обачними щодо деяких предметів

Простий трюк, який завжди працює

За словами фахівця, похід у продуктовий магазин разом з дітьми – це не завжди зайвий стрес та вислуховування дитячих криків. Гарантувати це може один простий прийом – фото.

Коли дитина хоче купити якусь іграшку, жінка радить попросити дитину сфотографуватися з нею. Після цього потрібно сказати дитині, що тепер світлина потрапить до списку бажань, і зовсім скоро вона отримає бажане.

Купувати іграшки дітям потрібно не одразу в магазині / Фото Pexels

За її словами, вона практикує метод 11 років, і він завжди діє безвідмовно. Якщо дитина часто буде нагадувати про іграшку, то ви будете пам'ятати, яку саме купувати.

Окрім того, коли будуть наближатися свята, і у вас запитають, що придбати для дитини, вам не потрібно буде довго шукати відповідь. Потрібно просто відкрити галерею та надіслати фотографію. Дитина буде вірити у список бажань та отримає бажане, родичі втішаться, що вгадали з подарунком, а вас точно не турбуватиме зайвий стрес.