Напевно, кожна жінка, яка народжувала з партнером, може пригадати кумедну історію про цей досвід. Однак деколи татусі реагують не таким чином, як би хотілося запам'ятати їхнім половинкам.

Цікаво Неймовірна історія: 48-річна жінка має 22 дитини – сім'я відмовилася від державної допомоги

"О Боже, це що, інопланетянин?"

Як правило, у кіно новонароджених показують у дещо причепуреному вигляді. Коли ж чоловіки зустрічаються з реальністю, то вона не завжди відповідає їхнім очікуванням.

Вигук "О Боже!" – чи не найпопулярніші слова, які лунають у родильному залі з вуст чоловіків. Але репліки про інопланетян також доволі поширені, і це подобається далеко не всім новоспеченим матусям.

"Ой ні, мене нудить"

Ще одна популярна фраза, яку чують у пологовому від партнера. Народження дитини – це доволі складний процес із всіма супутніми "подарунками", з якими часто чоловіки лінуються познайомитися до того, як їхня нога ступить у родильний зал.

Як би там не було і що б ви не відчували – у жодному випадку не можна промовляти цих слів. Інакше існує небезпека, що ви зіпсуєте один з наймагічніших моментів у житті.

"Що я повинен робити?"

Паніка – це останнє, чого жінки очікують від партнера на пологах. Вони повинні бути присутніми під час народження дитини для підтримки та полегшення процесу, але аж ніяк не ставати додатковим головним болем для персоналу та жінки.

Якщо ви наважилися на партнерські пологи – вивчення усього процесу та протоколу дій не просто примха, а вимога. Не повинно бути жодної ситуації, яка б привела вас у ступор або змусила втрачати голову, інакше стрес жінки може посилитися ще більше.