Ніхто не стане сперечатися з тим, що просто нереально бути ідеальними батьками. Як би ви сильно не старалися, завжди будуть типові помилки, їх неможливо уникнути. Їх усвідомлюєш лише згодом, але часу вже ніхто й ніколи не поверне.

Цікаво Познущалися з кумира мільйонів: що доньки Двейна Джонсона додумалися зробити з його лисиною

Насолода спілкуванням

У вирі справ ми забуваємо, що діти ростуть дуже швидко, і моменти спілкування – найцінніший спогад, який ми можемо подарувати собі та дітям. Комунікація потрібна не лише малюкам – вона вкрай необхідна і батькам.

У сучасному динамічному світі важко знайти вільний час, але хіба не для цього існують пріорітети? Насолоджуйтеся часом, проведеним разом, і тоді в майбутньому стане на один великий жаль менше.

Час – найцінніше, що ми можемо дати дітям / Фото Pixabay

Надто мало обіймів

Вчені довели, що обійми вкрай важливі для нашого здоров'я, як психічного, так і фізичного. Особливо це стосується дітей, які в такий спосіб відчувають особливу теплоту та підтримку.

Коли діти стають старшими, то часто проявляють все менше бажання такої близкості. Нехай це перетвориться на сімейний ритуал, який буде супроводжувати вас усе життя. Обійми найближчих точно того вартують.

Спільні ігри та досвід

Ігри – це найпростіший спосіб навчитися чогось нового. Постійно навчатися потрібно не лише дітям – вам теж буде корисно поглянути на багато речей очима дитини та обмінятися думками з найрізноманітніших приводів.

У ході занять ви можете дізнатися про свою дитину абсолютно усе: її вподобання, нахили, сильні сторони та переживання. Ігри, походи в кіно та інший досвід подарують емоції та враження, які ви ніколи не забудете.

Суворість та строгість

Подолавши багато життєвих бар'єрів, ми переконані, що знаємо про життя все та намагаємося допомогти дитині уникнути всіх "підводних каменів. На жаль, інколи ми самі не помічаємо, як турбота "прогресує" у безліч правил, заборон та навіть незадоволення результатами наших дітей, адже ми ж знаємо їх справжній потенціал!

Бути строгим – поганий вихід, адже рано чи пізно дитина бунтуватиме, навіть якщо це буде йти всупереч її інтересам та бажань. Якщо ви хочете скерувати дитину на певний шлях – запаліть в її серці цікавість, і тоді ніколи не доведеться турбуватися про її віддачу улюбленій справі.