На жаль, не всі жінки готові або мають можливість виховувати новонароджених дітей. Аби малюків не покидали де-небудь, у Флориді встановили спеціальні бокси Safe Haven. Пристрій, куди можна безпечно помістити дитину, встановили поруч із пожежною станцією.

Цікаво Якою мамою була королева Єлизавета ІІ: чому монарші діти бачили батьків раз на день

Одного дня у частині спрацювала сигналізація, яка повідомила про те, що хтось скористався скринькою. Пішовши перевірити пристрій, черговий пожежник виявив маленьку дівчинку, пуповина якої була перев'язана мотузкою.

Цей пожежник разом із дружиною багато років намагалися завести дитину, але безуспішно. Знайдену дівчинку вони сприйняли як благословення та одразу розпочали процес усиновлення. Звісно, лише після того, як привезли дитину до лікарні.

Це не було реальністю, доки мені не зателефонували, я могла піти з нею у відділення інтенсивної терапії. Ми майже десять років намагалися створити сім’ю, і все у нас якось не виходило. Ми закохалися у дівчинку з першого погляду,
– пригадує жінка.

Вже через два дні дівчинка була у своєму новому домі, а процес всиновлення пройшов швидко та без проблем. Новоспечені батьки вирішили назвати свою дитину Зої.

Засновниця проєкту Safe Haven Baby Boxes Моніка Келсі сама була покинутою дитиною. Вона переконана, що варто зробити все, аби надати дітям можливість безпечно дочекатися допомоги, а не загинути в умовах нового для них світу.

"У 2023 році в нас вже було 10 таких малюків. Їхня подальша історія надихає продовжувати цю справу. Кожна дитина заслуговує на сім'ю та любов", – сказала вона.