Для того, щоб полегшити дискомфортний стан, варто змінити свій раціон і спосіб життя. Також необхідно звернутися до лікаря, який порекомендує відповідне лікування.

Цікаво Як назвати дитину: імена, натхненні Disney

На якому місяці вагітності починається печія

У багатьох жінок печія починається в першому триместрі, приблизно на другому місяці, і є тим симптомом вагітності, який триває впродовж дев’яти місяців.

Симптоми зазвичай з’являються після їжі або пиття.

Як позбутися печії під час вагітності

Існує кілька способів контролювати печію під час вагітності.

Жуйте жуйку без цукру. Роблячи це приблизно через півгодини після їжі, ви збільшуєте вироблення слини, яка нейтралізує надлишок кислоти в стравоході.

Особливий стан у житті кожної жінки / Фото unsplash

Додайте мигдаль. Їжте трохи мигдалю після кожного прийому їжі, оскільки ці смачні горіхи нейтралізують сік у шлунку, що може полегшити або навіть попередити печію.

Молоко. Заспокойте печію невеликою склянкою молока. Бонус: ви отримаєте додаткову порцію кальцію та полегшите свій стан.

Чи означає печія під час вагітності, що дитина народиться з волоссям

Відповідно до дослідження Джона Гопкінса, опублікованого в журналі Birth за 2006 рік, існує ймовірність зв’язку між тяжкістю печії у вагітної жінки та кількістю волосся у дитини після народження. Дослідники припускають, що ті самі гормони, які викликають печію, також можуть провокувати ріст волосся. Однак інших досліджень на цю тему небагато, тож стверджувати точно про взаємозв'язок цих факторів ще рано.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.