Користувачка Reddit поділилася дуже щемливою історією. Ревність чоловіка сприяла тому, що вони виявили помилку, яку пологовий зробив кілька років тому.

Цікаво Користувачі мережі засудили тата, який купав дитину під час миття посуду: як це сталося – відео

З чого все почалося

Чоловік почав підозрювати дружину у зраді. Пара разом від коледжу та має доньку, і ніщо не віщувало сімейної драми. Одного разу сумніви привели чоловіка до того, що він зробив тест на батьківство.

Аналіз показав – донька не його. Він розлютився на дружину та хотів подавати на розлучення. Та була шокована: жодного разу вона не зраджувала чоловікові та взагалі не розуміла, як можливо, щоб тест показав, що він не є біологічним батьком доньки.

Що було далі

Жінка була в розпачі, адже в одну мить її шлюб розлітався на друзки з причини, яку вона не могла збагнути. Вони зробили ще кілька тестів, але всі вони стверджували одне – батько та донька не є рідними людьми.

Підозри чоловіка посилювалися з кожним днем, а жінка вже ледь не опустила руки у боротьбі за збереження шлюбу.

Як відкрилася правда

Один з лікарів для глибшого розуміння ситуації попросив жінку теж зробити тест на материнство. Яким же ж було її здивування, коли аналіз показав – 5-річна донька насправді не її!

Зараз пара судиться з пологовим будинком через помилку та намагається знайти рідну доньку. Дівчинку, яка весь цей час була з ними, вони теж вважають рідною та ще не говорять їй про цю ситуацію. Як знайти рішення та поспілкуватися з дівчинкою пара не знає та шукає фахівців, які б порадили правильний вихід, який би не травмував дитину.