Піца може призводити до ожиріння

Піца – це їжа, яку обожнюють усі діти. Вона буває на різний смак, тож не дивно, що в неї так багато прихильників.

Цікаво Щоб не наробити шкоди: які два популярні продукти треба забрати з раціону дітей

Окрім того, піцу часто споживають із солодкими напоями, тож немає нічого дивного, що піца є атрибутом багатьох дитячих святкувань. Однак науковці попереджають: кількість піци для дітей потрібно обмежувати. Немає нічого поганого, якщо ця страва стає окрасою свята, та про регулярну присутність піци у дитячому раціоні краще забути.

Цю страву обожнюють усі діти / Фото Pixabay

Як помітили вчені, піца є одним з головних ворогів нормальної ваги у дітей. Цей продукт дуже калорійний та викликає бажання споживати ще більшу кількість їжі.

Діти віком 11 – 18 років, в раціоні яких піца присутня регулярно, засвоюють набагато більше калорій за однолітків, які споживають піцу опціонально. Різниця в засвоєних калоріях інколи перевищує калорійність самої піци!

Один шматочок піци містить приблизно 600 калорій. Це велике навантаження на дитячий організм, тому батьків просять не зловживати цією стравою та відповідально ставитися до дитячого харчування.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.