Авокадо – це фрукт, хоча й не солодкий, бо не містить цукру. Хоч люблять авокадо основному дорослі, мало хто знає, що воно є відмінним продуктом для дітей. Як дати авокадо малюкові, щоб воно йому сподобалося?

Цікаво Як приготувати пюре для прикорму немовляти: рецепт з курки

Фахівці наголошують, що їх можна давати дітям з 7 місяців і це варто робити, адже в цьому продукті міститься багато дуже цінних поживних речовин.

Чудовий продукт для дітей / Фото unsplash

Чому авокадо – харчова бомба

Авокадо містить багато поживних речовин, які є необхідними для розвитку та росту маленьких дітей.

Як давати авокадо дитині

Авокадо дуже корисний і має нейтральний смак, тому може стати інгредієнтом багатьох цікавих страв, які неодмінно сподобаються кожній дитині. В якому вигляді можна давати авокадо дитині? Як доповнення до м'яса, салатів, інших овочів або як окрему страву. З нього можна приготувати смачні пасти для бутербродів і десертів. Також воно легко замінить масло для намазування хліба.

Перший раз для 7-місячної дитини варто перетворити авокадо в кашку, в яку можна додати розім’ятий банан або варене яблуко. Тоді ви можете давати дитині цей фрукт шматочками, як додаток до обіду або подавати його з рибою або помідорами і яйцем.

Пюре з моркви та авокадо

  • Час: 10 хвилин
  • Порцій: 2

Приготування:

  • Варіть моркву 20 хвилин на середньому вогні, потім змішайте з авокадо до стану пюре.
  • Замість моркви до авокадо можна додати батат або грушу.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.