Фітнес-тренер Кейша Сеті свою професійну діяльність спрямувала на допомогу жінкам, які борються з синдромом полікістозних яєчників. Коли ж дівчина завагітніла, то вирішила розповідати підписникам про те, як переживає цей щасливий момент життя. Одного дня вона здивувала їх своїм відкриттям.

Цікаво Батько теж впливає на грудне годування: про що потрібно знати чоловікам

Унікальна ознака вагітності

Коли Кейша була на другому триместрі вагітності, її тіло почало синіти. Це не жарт – одного ранку вона прокинулася та побачила, що її простирадла синього кольору. Сині плями також з'явилися на сидінні унітаза.

Дівчина зрозуміла, що синім є її піт. Кейша записалася на прийом до лікаря та вирішила пошукати інформацію про свій стан в Інтернеті.

Як з'ясувалося, в неї доволі рідкісне захворювання, яке може з'являтися під час вагітності. Один з його яскравих симптомів – синій піт.

Захворювання називається хромгідроз, а колір поту змінює пігмент ліпофусцин, який виробляється потовими залозами. Найчастіше її діагностують у вагітних жінок, але траплялися й випадки, коли симптоми виявляли і жінок, які не чекали на дитину.

Я чесно хвилювалася, тому що думала, що перетворююся на Аватара,
– розповіла Кейша.

Жінка перебуває під наглядом лікаря та одягає більше синього кольору, аби синій піт не був таким помітним.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.