Здавалося б, яку роль чоловік може відігравати у грудному годуванні? Як показали дослідження – доволі вагому, що стало справжнім сюрпризом для самих науковців.

Цікаво Все заради материнства: вчені пояснили, як змінюється мозок вагітних жінок

Яка роль батька у грудному годуванні

Як показали результати моніторингу Центрів контролю профілактики захворювань США, татусі відіграють важливу роль у грудному годуванні. Як пояснив доктор Джон Джеймс Паркер з Northwestern, підтримка татусів матері при грудному годуванні вкрай важлива.

Зокрема, дослідження показало, що коли партнери брали активну участь у підготовці матері до грудного годування, процес вдавалося успішно почати одразу після народження,
– повідомив він.

Дослідники сказали, як саме татусі можуть допомагати у грудному годуванні:

  • психологічна підтримка;
  • приготування їжі для матері;
  • підготовка зручного місця для годування.

За словами науковців, грудне годування – це не виключно материнська роль, а командна робота обох батьків. Стрес жінки є найбільшим ворогом грудного годування. Коли чоловік перебирає на себе багато обов'язків та огортає жінку піклуванням, шанси на те, що привчити дитину до грудей буде легко, стають майже стовідсотковими.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.