Наприкінці червня в одному з пологових будинків Бразилії трапилася доволі неординарна подія. Ця історія буде серед тих, яку лікарі точно не забудуть.

Читайте також "Я відчула свободу": досвід молодої мами, які віддала двомісячну дитину в яслі

Одного дня 23-річна Мілена дізналася, що вагітна. Мілена готувалася до весілля, але свято вирішили відкласти до народження дитини. Її 42-річна мати Юніс через декілька днів прийшла до доньки з тією ж радісною звісткою. Як показав огляд в лікаря, жінки були вагітні на одному терміні.

Спочатку я була шокована і подумала, що вона жартує. Ми купили тест в іншій аптеці, але сумнівів вже не було – мама вагітна. Я була дуже щаслива, тому що наш зв’язок дуже міцний, і пережити вагітність було моєю мрією. З моєю мамою було ще прекрасніше,
– розповіла
Мілена.

Усі етапи вагітності жінки пройшли пліч-о-пліч, підтримуючи одна одну та з нетерпінням чекаючи на появу малюків. Доля вирішила, що навіть народжувати їм найкраще в один день.

28 червня Юніс народила хлопчика Ноя, а вже через годину її донька привела у світ Луї. Хлопчики зростають як брати, а люди часто сприймають їх як близнюків.