Хлопчик чи дівчинка – коли стає відомо

Коли пара дізнається про те, що вагітна, то одне з перших запитань, які виникають, це стать малюка. Тим паче, що воно буде практично вриватися у ваше життя впродовж усієї вагітності.

Цікаво 4 жінки – 4 дитини: як сестри народили майже одночасно

Дізнатися стать дитини зазвичай можна приблизно на 20 тижні вагітності. Якщо вагітність неускладнена, то лікар за допомогою УЗД або анатомічного сканування буде готовий сказати, хто у вас буде.

Дивовижний період / Фото Unsplash

Дізнатися інтригуючу новину можна і раніше, якщо лікар порадив пройти пренатальне тестування на наявність хромосомних аномалій через 9 тижнів після вагітності. Якщо ви хочете зберегти цю новину у секреті, то не забудьте попередити про це свого лікаря.

Часом трапляється, що малюк повертається до датчика апарату таким чином, що лікар не може точно визначити його стать. Тоді найбільш точного висновку доведеться чекати до 32 – 34 тижня вагітності.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.