Очевидно, що батьки мають різні погляди на це питання. Для когось невелика різниця у віці може здаватися фундаментом для міцних стосунків між дітьми. Також увесь "веселий" період батьківства не доведеться розтягувати у часі.

Цікаво Коли діти засмучені: психологи розповіли, як діяти батькам і чого точно не можна робити

А ось прихильники більшої різниці між дітьми переконані, що зможуть приділити увагу кожному чаду. Які ж аргументи наводять сторони?

Час

Батьківство – це дуже часо- та енергозатратний процес, тому чим пізніше з'являється перша дитина, ти швидше потрібно думати про братика чи сестричку. Вона також підкреслює, що чим швидше діти стануть самостійними, тим швидше батьки згадають про те, як це – бути парою.

Витрати

Якщо друга дитина буде тієї ж статі, що й перша, то турбуватися про одяг не доведеться. Втім, це нівелюється у випадку, якщо стать буде різною.

Окрім того, багато батьків сходяться на думці, що заради дітей вони готові на все, тому про витрати рідко хто задумується.

Соціальне життя

На перший погляд може здатися, що діти з маленькою різницею у віці будуть краще спілкуватися у майбутньому. Але це не завжди так, тут більше залежить, чи будуть схожими їхні інтереси, а також виховання.

Народити "друга" для своєї дитини – не надто вдалий аргумент, адже діти не зобов'язані виконувати чийсь план на життя.

Життя батьків

Що краще – один довгий декрет чи два коротших? Пережити усе батьківство одразу, коли досвід ще свіжий, чи насолодитися цими моментами пізніше? Напевно, тут у всіх буде своя відповідь, і знайти універсальний варіант не вдасться.

Головне пам'ятати, що діти – це найбільша радість, і все, що їх стосується, потрібно обговорювати у мирі, злагоді та любові.