Кім Кардаш'ян опинилася в центрі невеликого скандалу. В одному із нещодавніх епізодів "Сімейства Кардашьян" вона заявила, що їй легше виховувати хлопчиків.

Цікаво Бути молодою мамою в 51 рік: Камерон Діас розповіла про свій досвід батьківства

Про сімейство Кім

Кім була одружена з американським репером і продюсером Каньє Вестом. У шлюбі в них народилося четверо дітей. Їх імена завжди дивують тих, хто чує їх вперше – Норт (Північ), Сейнт (Святий), Чикаго і Саам (Псалом).

Останні заяви одіозної матусі

Зірка відомого шоу багато говорить про материнство і як любить проводити час зі своїми дітьми. Проте, за її словами, із хлопчиками їй цікавіше.

Я люблю своїх дочок, але дівчинка краде ваш одяг і має особливе ставлення, розумієте? Немає нічого кращого бути мамою хлопчика. Серйозно, це найкраще,
– зазначила зірка.

Їй комфортніше у "чоловічому" світі. У дитинстві Кім понад 10 років грала у футбол, була на першому етапі Чемпіонату світу з футболу серед жінок 1999 року і ніколи, як говорить голівудська красуня, не крала мамин одяг.

Як зреагували шанувальники

Після таких заяв шанувальники сімейства Кардашян розділилися на два табори. Одні поважають право зірки на власну думку, інші засуджують її за стереотипність.

  • "Я думаю, що вона більше турбується про те, що її дочки викрадуть її центр уваги", – стверджує користувач мережі.
  • "Стільки негативу – сподіваюся, її дочки не почують таких коментарів", – пише інший коментатор.
  • "Ви не "мама хлопчика", "мама дівчинки", "тато хлопчика" чи "тато дівчинки". Ви перш за все батьки. Любіть своїх дітей, незалежно від всього", – підсумовує молода жінка, шанувальниця Кім Кардашян.