Дітей віком 11 – 12 років забезпечили їжею, грошима, іграшками та засоби для прибирання. Знімальна команда повинна була спостерігати за дітьми та втручатися лише в тому випадку, якщо виникало питання безпеки.

Читайте також Все відкрила ревнивість чоловіка: пара 5 років виховувала чужу дитину – де їхня справжня донька

Що з цього вийшло

Як і очікувалося, між поведінкою хлопчиків та дівчаток була велика різниця. Дівчатка поводили себе як дорослі: прибирали, готували їсти, організовували показ мод та придумували інші способи веселого проведення дозвілля.

Натомість хлопчики взялися негайно громити будинок та писати на стінах. Потім вони розділилися на дві групи та влаштували справжню війну. Хлопці сварилися та намагалися завдати шкоди один одному, в той час єдина напруга між дівчатками виникла тоді, коли на їхню ділянку зайшов сусідський кіт і вони не могли поділити, хто про нього буде дбати.

Втім, саме з будинку дівчаток двоє учасниць вирішили покинути будинок до завершення експерименту. Науковці також радять не екстраполювати шоу на реальне життя, адже відомий випадок, коли в 1965 році шестеро хлопчиків застрягли на маленькому острові аж на 15 місяців.

За цей час вони склали графік обов'язків, змайстрували музичні інструменти та навіть спробували зробити пліт. Окрім того, коли один з них впав зі скелі та зламав ногу, то інші доглядали за ним та зафіксували пошкоджену кінцівку палицями.