Ніколи не кажіть цього вихователям дитячого садка: няня склала список неприйнятних фраз
Джерело:
TikTok Tilly AldersladeПерсонал дитячого садка також вразливий до образ, щоб там не думали батьки. Якщо ви не хочете образити вихователів у дитсадку вашої дитини, то краще прикусіть язика, перш ніж сказати одне з цих речень.
Працівники дитячого садка просять батьків завжди ставити себе на чиєсь місце. У кризові та неприємні моменти варто згадати миті, коли вас самих недооцінюють, зазначає Тіллі Олдерслейд – няня, яка працює в дитячому садку у Великобританії. Вона зняла вірусне відео, котре сколихнуло мережу.
Не пропустіть Наскільки розпещена ваша дитина: психолог назвав ключові ознаки
Тіллі поділилася деякими коментарями, які вона регулярно чує про свою професію. Краще ніколи їх не говорити!
Чого не хочуть чути няні в дитячому садку
"Робота в дитячому садку чи яслах має бути справді легкою", – фраза, яка абсолютно знецінює чужу працю.
"Ти, напевно, цілий день сидиш і граєшся", – працювати у дитячому садку надзвичайно відповідально, це не тільки одні забави.
"Ти, мабуть, нічого не робиш, тільки обіймаєш дітей", – робота в яслах чи дитячому садку – це не тільки постійні веселощі, обійми, спів пісень та декламування віршів.
Пост вже набрав майже 1,5 мільйона переглядів, його прокоментували понад тисячу разів. Серед коментарів можна зустріти голоси вчителів і нянь, які визнають, що їх роботу часто недооцінюють, а й просто не розуміють. Бо насправді багато хто думає, що вони просто "сидять і нічого не роблять".
Вони наголошують, що робота в дитячому садку чи яслах – це, перш за все, величезна відповідальність за життя та здоров’я дітей. Потрібно бути постійно напоготові, якщо хтось із дітей потребує допомоги. Це годування або допомога з їжею, витирання, зміна підгузок і брудного одягу.
Йдеться також про роботу з дитячими емоціями – у тому числі важкими. Також це спілкування з батьками, часто вимогливими. Нарешті, це довгі години паперової роботи, про які рідко хто думає. "Все це за винагороду, неадекватну зусиллям і робочому часу", – підсумовує няня.