Аномальна вагітність

34-річна Шантель та її партнер Даніель з радісним очікуванням готувалися до народження доньки. У них в запасі було ще багато часу, тож пара поволі розмірковувала, яке ліжечко та коляску придбати для малечі.

Цікаво Жінка народила просто на парковці Mcdonald's: яку страву вона обрала для імені

Однак на 20-му тижні вагітності обстеження жінки показало аномалію у вагітності. Пологи могли розпочатися у будь-який момент, тож Шантель негайно госпіталізували. Через три тижні вона народила дівчинку вагою у 328 грамів – це найменша дитина, яка була народжена в Уельсі.

З огляду на ранні пологи та розміри дитини лікарі майже не давали шансів на те, що вона житиме, однак кинули всі зусилля на те, щоб здійснити чудо.

Боротьба, яку виграли лікарі

Одразу після народження крихітку довелося інтубувати та помістити у пакет для сендвічів, аби усі її життєво важливі органи були у теплі.

Вона була такою крихітною і вміщалася на долоні,
– пригадує мама дівчинки.

Крихітна дівчинка, яку вдалося врятувати / Фото Mirror

Кожного дня лікарі вели важку боротьбу. Дитині зробили багато переливань крові та інших процедур, які були необхідними для збереження життя.

Також МРТ показало, що в дитини гіпоксично-ішемічна енцефалопатія, яка може призвести до порушень зору та рухливості. Однак дівчинка демонструвала прогрес, тож лікарі впевнені, що при правильному лікуванні та догляді з нею все буде гаразд.

Завдяки догляду батьків та лікарів дівчинка набрала вагу до 3 600 грамів та продовжує рости. Лікарі вірять, що після виписки батьки зможуть дати раду з Робін, яка попри юний вік героїчно подолала стільки перешкод та стала втіленням дива, на яке здатні кваліфіковані лікарі.