Відео, яке жінка опублікувала у своєму інстаграмі, відразу ж стало вірусним. Як саме вона виводить свого малюка зі "стану анабіозу" – розкажемо далі.

Читайте також Розважатися ніколи не пізно: 95-річна бабуся з онуком розривають мережу фото у кумедних костюмах

Щаслива сходинка

27-річна Емі Крісп з Кембриджширу поділилася кадрами, як її дворічний син Колбі плаче, коли вона просить його сісти на "щасливу сходинку". Як тільки малюк це зробив, його настрій відразу ж покращився.

Але насправді такий простий трюк вигадав її чоловік Майкл. Емі розповідає, що раніше подружжя використовувало метод "трьох попереджень", але якось у дитини видався не надто хороший день, що вилилося в істерики та сльози.

Майкл буквально сказав Колбі: "Ти можеш сісти на щасливу сходинку і повернутися, коли станеш щасливішим?". Колбі повернувся приблизно через 10 секунд, ніби нічого не сталося. Це було весело,
– згадує Емі.

Тож наступного разу, коли вони застосували цей метод, жінка зняла усе на відео та поділилася ним у своєму інстаграмі. Ролик досить швидко набрав понад 2 мільйони переглядів.

Захоплення і критика

  • Емі, яка керує бізнесом одягу та взуття для дітей, а також ділиться своїм повсякденним життям у "Щоденнику моєї мами", була надзвичайно здивована, що стала настільки популярною.
  • Багато батьків були в захваті від цього методу і казали, що обов’язково ним скористаються.
  • Але також були й ті, хто засуджував поведінку Емі.
  • Однак матуся пояснила, якщо Колбі засмучений, ображений чи стурбований, то, звичайно, вони не просять його сісти на "щасливу сходинку", а дарують обійми і затишок.
  • Також жінка наголосила, що насправді вона не намагалася поділитися порадами щодо батьківства, їй просто здалося, що кліп веселий.


Емі, Майкл і маленький Колбі / Фото з інстаграму Емі Крісп