Особливий підхід до розвитку таланту

Одного разу мати-одиначка Адіан Гарсія з Перу побачила, як її маленький син Сантьяго-Даніель розмальовує стіни. Вона не стала сварити дитину, а навпаки – заохотила його продовжувати творчість.

Цікаво Ходив у школу і гарно вчився: 9-річний хлопчик 2 роки проживав сам удома

Як розповіла жінка, найбільше вона боялася "вбити" талант та потенціал дитини, аніж розмальованих стін. Її підхід дав свої плоди – малюк став хорошим художником-початківцем.

Він почав писати олівцями по всіх стінах, але здавався мені таким натхненним і щасливим, що я просто не змогла його зупинити,
– розповіла Адіан.

Хлопчик розмальовує стіни
Маленький художник / Фото з інстаграму adianee.pena.garcia

Коли власник житла навідався у гості, то був у шоці від побаченого, адже у "проявах творчості" малюка були усі стіни. До честі чоловіка, він з гумором поставився до ситуації та дозволив Адіан просто пофарбувати стіни перед переїздом.

Хлопчику 4 роки, і він продовжує малювати. Адіан розповідає, що коли переїхала з малюком до Перу з Венесуели, то зовсім не мала грошей, тому робила усі іграшки хлопчику власноруч. Хлопчик перейнявся творчістю, тому так полюбив малювати.

Жінка переконана – не варто обмежувати ігри дітей, адже вони можуть розкрити потенціал, про який батьки навіть не здогадуються.