Відчайдушна мати

До Сейму 37-річна Каріна Босак потрапила у жовтні минулого року. Однак як парламентар вона не має права на декретну відпустку, тож мусить ходити на роботу з маленькою дитиною.

Цікаво Це наймиліше, що ви побачите сьогодні: дитину назвали на честь бабусі – реакція жінки

Донька Емілія народилася у листопаді, однак героїчна жінка заявила, що буде відвідувати засідання з дитиною. Вона робить перші кроки в політиці, однак вже встигла завоювати прихильність своїм вчинком, тим паче, що вже виховує двох маленьких дітей, Артура (3 роки) та Даніеля (1,5 року).

Каріна часто потрапляє на об'єктиви польських журналістів. Як свідчать їхні світлини, малеча часто просто спить у колясці, а коли приходить час годувати Емілію, Каріна не виходить із зали, а просто закривається покривалом.

Депутатка піклується про дитину, не покидаючи робочого місця / Фото SUPER EXPRESS WARSZAWA

Її вчинок спричинив дискусію щодо того, чи потрібен польському Сейму парламентський садочок. Обговорення цього питання вже почалося, і якщо з'ясується, що це дійсно полегшить роботу багатьом у парламенті, то ідею будуть реалізовувати.

Зокрема, спікер Сейму Шимон Головня, який також має трьох дітей, переконаний, що дитячий садок при парламенті полегшить для багатьох політиків координацію роботи та приватного життя.

У мережі користувачі здебільшого підтримали Каріну Босак та захоплюються її вчинком.