Майже половина родичів Буфе мають цю особливість, що зачіпає ділянки волосся та шкіру, які стають значно світлішими через відсутність меланоцитів, що виділяють пігмент.

Цікаво Батько самостійно побудував ігровий будинок для доньок: фото вражаючої споруди

У родині Габріеля носії часткового альбінізму його батько, бабуся, 7 дядьків, 4 двоюрідних брата, 5 їх дітей, а також його власний син.

Коли Габріель був маленьким, діти дражнили його через особливе волосся, називаючи скунсом. Хлопчик навчився це приймати та навіть сам жартома став порівнювати себе з мультяшним героєм серіалу Looney Tunes – скунсом Пепе Ле П'ю.

Дивіться фото родини з пієбальдизмом:

З віком чоловік навчився пишатися своєю зовнішністю, яка навіть допомогла йому на старті кар'єри. Як вважає Габріель, волосся виділило його з натовпу, як танцюриста, а також дозволили йому отримати роботу на телебаченні.

Побачити, що у мого сина є пляма, було по-справжньому емоційним переживанням. Біла пляма покрила приблизно п'яту частину його голови. Я дуже пишався, що мій син отримав цю мітку. У моєї першої дитини такої немає,
– пригадав Габріель.

За словами Габріеля, більшість людей вважають, що батько і син спеціально фарбують волосся, але чоловікові байдужі такі розмови. Батько дуже пишається своєю зовнішністю та сподівається, що Фарід теж зможе полюбити свою індивідуальність.

Важливо Справжні іграшки на основі малюнків: як сестра надихнула брата оживляти дитячі фантазії

"Ми дуже пишаємося цим, тому що це як торгова марка нашої сім'ї. Я завжди кажу своєму синові, що як тільки хтось зустрічає тебе, він вже не зможе забути", – додав Габріель.